Sızdırmazlık Test Cihazları

BT4000 – İleri Seviye

En ufak kaçakları bile yakalayan hassasiyetiyle Adlema BT4000 Serisi Sızdırmazlık Test Cihazları, basınç düşümü yöntemini kullanır. Dahili PLC modülü, harici kullanılabilir 8 giriş ve 8 çıkışı, EtherCAT protokolü ve uzak I/O modülleri sayesinde konveyor sistemlerini yönetir. -1, +40 Bar Geniş ölçüm aralığına sahip olan Adlema BT4000 Serisi Sızdırmazlık Test Cihazları ile üretim hatları için uygundur.
RAPORLAMA
İstenilen formatta oluşturulan test raporları IoT kullanılarak uzaktan takip edilebilir, USB bellek ile bilgisayara taşınabilir ve Excel formatında incelenebilir.
ESNEK YAPI
Vakum testleri, ürün fonksiyon testleri, hareketli parça testleri, artan ve azalan hacim testleri gibi özel uygulamalar için esnek yapıda tasarlanmıştır.
HASSAS ÖLÇÜM
Diferansiyel ölçüm yöntemi sayesinde çok düşük basınç farklarını bile yakalar!(0.1 Pa @ 1 Bar)

Demo videomuza göz atın!

BT1000 – Standart Seviye

Basınç düşümü metodunu kullanan Adlema BT1000 Standart Seviye Sızdırmazlık test cihazları -1,+25 Bar ölçüm aralığında çalışır. Üretimdeki hatalardan kaynaklı sızdırmazlıkları test edebilen cihazlar ileri seviye cihazlara kıyasla daha uzun test sürelerine ihtiyaç duyar. Hassasiyeti düşük uygulamalarda tercih edilebilecek olan standart seviye test cihazları görece büyük kaçakları yakalamak için ideal bir uygulamadır.
KULLANICI DOSTU

5’’ Renkli dokunmatik ekranı sayesinde test programları ve kolayca ayarlanabilir parametreleri ile kullanıcı dostu arayüz tasarımı.

ÖN DOLUM
Daha yüksek hız gerektiren uygulamalarda test parçalarına ön dolum yapacak çıkışlar eklenerek %50 daha hızlı dolum.
GENİŞ ÖLÇÜM ARALIĞI

-1,+25 Bar geniş ölçüm aralığı ve hassas ölçüm teknolojisi ile farklı sektörlerden çok farklı ürünlerin testi için uygundur.

Case Study

Yeni Nesil İleri Seviye Sızdırmazlık Test Cihazı BT4000 ile Otomotiv Endüstrisindeki saha deneyimimizi okudunuz mu?

EP60 – IP Standartları

Elektronik komponentlerin toza, kire ve buhara maruz kalmasının ürünler üzerinde negatif etkilere sebep olur. Bu negatif etkiler paslanma, kısa devre ya da performans sorunları şeklinde kendini gösterebilir. Bu sonuçların önüne geçebilmek için elektronik ürünlerin sızdırmazlık testleri yapılmalıdır. Elektronik ürünlerin ve iç hacmin basınçlandırılmasının mümkün olmadığı uygulamalarda basınç düşümü yöntemini kullanarak sızdırmazlık testinin yapılması için ürünün dış hacmi basınçlandırılmalıdır. EP60- IP standartları sızdırmazlık test aparatı kullanılarak IP67, IP68 ve hermetik özellik testleri yapılabilir. BT4000 Serisi cihazlarla birlikte çalışan ürün hızlı, raporlanabilir ve hassastır.
TÜM ÜRÜNLERDE
Tüm ürünleri test ederek muhtemel performans sorunlarının önüne geçin.
BÜTÇE DOSTU
Suya daldırma metodundaki belirsizliklerden, ıskarta ürün maliyetinden kurtulun.
RAPORLANABİLİR
İstenilen formatta oluşturulan test raporları IoT kullanılarak uzaktan takip edilebilir, USB bellek ile bilgisayara taşınabilir ve Excel formatında incelenebilir.

Daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.