Destekleyici Ürünler

Kaçak Mastarı

Adlema kaçak mastarları, cihaz üzerinde bulunan porta takılarak sızdırmazlık test cihazınızın ve kurulu sisteminizin günlük doğrulaması için kullanılır. Onaylı ürününüzü çok küçük bir kaçaklı numuneye çevirerek sisteminizi güvenilir bir şekilde kullanmanıza olanak sağlar. Kaçak değeri standartlara, ve sektörel normlara göre üretilir. Kaçak mastarları istenildiği takdirde ek kalibrasyon sertifikası ile teslim edilir.

Barkod Yazıcı & Okuyucu

Test edilen ürünlerin üzerine ürün seri numarası, parti numarası, tarih, test basıncı, test süresi, kaçak miktarı ONAY/RED gibi parametreleri içeren barkodları yapıştırmak için barkod yazıcılar, test cihazlarına entegre bir şekilde çalışarak her test sonucu için bir etiket üretir. Barkodlu ürünler için barkod okuyucular test cihazına entegre ederek test edilecek ürünün test parametrelerini ve seri numaralarını testler ile ilişkilendirerek geriye dönük kontrol yapabilme imkanı sağlar.

Lazer Markalama

Lazer markalama sistemi, ürünlerin üzerine test sonuçlarını yazabilme imkanı sunarak, üretim sürecinde kalite kontrolünü arttırır ve ürünlerin takip edilebilirliğini sağlar.

Harici Kumanda Paneli

Adlema BT4000 ve Adlema BT1000 Serisi Sızdırmazlık test cihazları ile beraber çalışan harici kumanda panelleri, yarı otomatik sızdırmazlık testleri sırasında operatörlerin kullanımı için tasarlanmıştır. İki butonlu başlatma sistemi sayesinde iş güvenliği için ekstra önlem sağlar.

Daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.