Sızdırmazlık Testlerinizde Kullanabileceğiniz Destekleyici Ürünler

 

Adlema olarak BT4000 Serisi Sızdırmazlık Test Cihazlarını kullanarak gerçekleştirdiğiniz sızdırmazlık testlerinde testlerin doğruluğunu ve takibini yapmak amacıyla geliştirilmiş ve iş güvenliği standartlarında yapabileceğiniz testler için destekleyici ürünler sağlamaktayız. Bu destekleyici ürünler sızdırmazlık testleri yaparken size kullanım kolaylığı sunması ve test siteminizi geliştirmeniz için tasarlanmıştır.

 

Sızdırmazlık testlerinde birçok destekleyici ürünümüz bulunmaktadır. Bunlar Sırasıyla;

 

Barkod Yazıcı ve Okuyucu

 

 

Barkod yazıcı kullanarak test ettiğiniz ürünlerin üzerine istediğiniz içeriğe sahip etiketi yapıştırabilirsiniz. Bu etiketler yardımıyla test edilen ürünlerin takibini yapabileceğiniz gibi sağlam ve kaçaklı ürünlerin karışmasının da önüne geçebilirsiniz. Programlanabilir barkod yazıcı ile ürünlerin üzerine kuruluşunuzun ismi, test parametreleri, test sonucu ya da özelleştirilmiş QR kodu bulunan etiketler yapıştırabilirsiniz.

 

Inkjet Yazıcı

Inkjet yazıcı kullanarak test ettiğiniz ürünlerin üzerine istediğiniz içeriği yazabilirsiniz. Bu etiketler yardımıyla test edilen ürünlerin takibini yapabileceğiniz gibi sağlam ve kaçaklı ürünlerin ayrımını da kolaylıkla yapabilirsiniz.  BT4000 Serisi sızdırmazlık test cihazlarıyla haberleşerek çalışan Inkjet yazıcılar operatörden bağımsız çalışır.

 

Lazer Markalama

Barkod etiketi ya da InkJet yazıcıdan daha kalıcı bir çözüme ihtiyacınız var ise ürünlerinizin üzerine Lazer markalama cihazı kullanarak da yazı yazabilirsiniz. BT4000 Serisi ile haberleşen lazer yazıcı sayesinde her ürüne özel bir içerik yazılabilir.

 

Otomatik Matkap

Plastik enjeksiyon ile üretilmiş ürünler de sızdırmazlık testlerinden geçmelidir. Bu ürünlerin sızdırmazlık testlerinden geçemeyen parçaları geri dönüşüme giderek ekonomiye geri döner. Plastik malzemelerden üretilmiş ürünler sızdırmazlık testleri sonrası otomatik matkap ile delinebilir. Bu sayede NOK almış ürün geri dönüşüm için kenara ayrılmış olur.

 

Kaçak Mastarı

 

Sızdırmazlık Testlerinde Adlema Kaçak Mastarları Önemli Destekleyici Üründür.

Sızdırmazlık Testlerinde Adlema Kaçak Mastarları Önemli Destekleyici Üründür.

 

Adlema kaçak mastarları, cihaz üzerinde bulunan porta takılarak sızdırmazlık test cihazınızın ve kurulu sisteminizin günlük doğrulaması için kullanılır. Onaylı ürününüzü çok küçük bir kaçaklı numuneye çevirerek sisteminizi güvenilir bir şekilde kullanmanıza olanak sağlar. Kaçak değeri standartlara ve sektörel normlara göre üretilir. Kaçak mastarları istenildiği takdirde ek kalibrasyon sertifikası ile teslim edilir.

 

Harici Kumanda Paneli

 

 

Adlema BT4000 ve Adlema BT1000 Serisi Sızdırmazlık test cihazları ile beraber çalışan harici kumanda panelleri, yarı otomatik sızdırmazlık testleri sırasında operatörlerin kullanımı için tasarlanmıştır. İki butonlu başlatma sistemi sayesinde iş güvenliği için ekstra önlem sağlar.

 

Uzaktan Kontrol Yazılımı

Uzaktan Kontrol Yazılım Paketiyle telefonunuz ya da tabletinizi kullanarak test parametrelerini değiştirebilir, test sonuçlarını inceleyebilir ya da testleri başlatabilirsiniz. BT4000 serisi cihazlarınız artık elinizin altında!

 

Sızdırmazlık Testlerinde kullanacağınız destekleyici ürünler ile rahatlıkla test sistemlerinizi geliştirmeniz mümkün. Desteğe ihtiyaç duyduğunuz her noktada uzman ekibiyle Adlema yanınızda. Bize ulaşın ve ürününüze uygun destekleyici ürünleri beraber seçelim.

#

Comments are closed